Recenze Nabíječka Belkin F8J054bt - neoriginální

Zakoupeno v CZC.cz

• Belkin
  • Nabíjecí kapacita
  • Ruší mi autorádio :-(

Moje hlavní kritéria byly, aby nerušil rádio a měl dostatečnou kapacitu. Tak jsem vybíral podle recenzí, ve kterých tento produkt dopadl moc dobře, tak proč mi sakra ruší rádio?

Ověřený zákazník CZC.cz

dokturek_Praha

Přidáno: 6. října 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Rychlé nabíjení (iPhone 7) - opravdu nabíjí rychle i za neustálého používání aplikace Waze + hudba přes bluetooth + handsfree bluetooth
  • Dioda znázorňující aktivitu (zapojení)
  • Malá a nenápadná nabíječka
  • 100% splňuje svůj účel

wmmania.cz

Přidáno: 5. prosince 2015

Recenze: Belkin Boost Up Car Charger – Superrychlá univerzální nabíječka do auta | WMMania.cz

V této recenzi si představíme jednu z nejvýkonnějších nabíječek do auta, která si poradí nejen s náročnými chytrými telefony, ale také tablety. Díky svému univerzálnímu řešení je navíc možné připojit libovolný USB kabel. Překvapením je také zajímavá cena.

Celá recenze na wmmania.cz